"Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums"

Akciju sabiedrība "Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums" ir dibināta 1973.gada janvārī. Visu šo laika periodu uzņēmums ir veicis atkritumu apsaimniekošanu, kā arī Daugavpils pilsētas ielu (teritoriju) apkopšanas un uzturēšanas darbus, sniedzis transportēšanas pakalpojumus. AS "Daugavpils Spec. ATU" turpina tradīcijas un pieredzi, kas veidota ilgu gadu garumā.

AS "Daugavpils Spec. ATU" rīcībā ir dažāda veida tehnika, uzņēmuma transportlīdzekļu parks nepārtraukti atjaunojas un paplašinās.

AS "Daugavpils Spec. ATU" ir ļoti bagāta pieredze teritoriju apkopšanā - sākot ar vienkāršiem roku darba paņēmieniem līdz mūsdienu tehnoloģiju ieviešanai un darba organizācijai cauru gadu, kravu pārvadājumos, ekskavatora pakalpojumu jomā, greidēšanas darbos un grants seguma ceļu būvniecībā.

Uzņēmuma darbības mērķis ir sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, tāpēc AS "Daugavpils Spec. ATU" tehniskajam personālam ir attiecīga kvalifikācija un pieredze šādu pakalpojumu sniegšanai. Pakalpojuma sniegšanu kontrolē darba vadītājs, kuram ir bagāta pieredze šādu darbu organizēšanā.

Mēs sniedzam šādus pakalpojumus

Kravas pārvadāšanas pakalpojumi

Cieto sadzīves atkritumu savākšana un transportēšana

Škidro sadzīves atkritumu savākšana un transportēšana

Roku darba un mehanizēta teritoriju apkopšana

Dūņu savācēja pakalpojumi

Automazgāšana

Konteineru noma / Treilera pakalpojumi

Grants seguma ceļu būvniecība

Smilts, grants un šķembu piegāde

Sazinieties ar mums

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.