Spec.Atu

Информация для жителей волости Салас (Salas pag.) Бабитского края (Babītes nov.)

Saskaņā ar Babītes novada domes organizētā atklāta konkursa “Sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēle Babītes novadā” rezultātiem, AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” veic sadzīves atkritumu  apsaimniekošanu Babītes novada 1.atkritumu apsaimniekošanas zonā Salas pagasta teritorijā no 2015.gada 1.februāra. Babītes novada dome un AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” ir noslēgusi līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tiesību piešķiršanu Babītes novada Salas pagastā. Līdz ar to Salas pagasta iedzīvotājiem ir jānoslēdz atkritumu apsaimniekošanas līgumi ar AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums”.

Līguma sagatavošanai Jūs varat aizpildīt PIETEIKUMU un nosūtīt to AS „Daugavpils specializētais autotransports” uz e-pastu specatu@specatu.lv vai pa faksu 654 44540 vai arī pa pastu uz adresi Slāvu iela 6, Daugavpils, LV-5404.

PIETEIKUMS aizpildīšanai

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” Abonentu daļu pa tālruņiem 654 44570, 29407533 vai pa e-pastu specatu@specatu.lv.

Abonentu daļas darba laiks: katru darba dienu no 8:00-12:00 un no 13:00-17:00.